STAND

 

Primaire competitie 19/20

PosClubPWDLFAPts
1café de Doornboom12921944529
2Van Bastisch12822654226
3Bfit01312813694325
4Hispohal 112642815022
5De laffe Herders11515463416
6Karst Stukadoors1130845619
7Phoenix FC1020840996
8zvv de derde helft12001232980

Volg ons op facebook

Check onze promofilm die we een aantal jaren terug in de vorige sporthal (de Hispohal) hebben gemaakt.

Teams