STAND PL1

 

Playof 1

PosClubPWDLFAPts
1Van Bastisch5320221226
2Bfit0134130201721
3Hispohal 14031101217
4café de Doornboom5023152617

STAND pl2

 

Playof 2

PosClubPWDLFAPts
1De laffe Herders5212211322
2Karst Stukadoors5500281617
3Phoenix FC40048205
4zvv de derde helft411213214

STAND COMPETITIE

 

Primaire competitie 19/20

PosClubPWDLFAPts
1café de Doornboom149321025730
2Bfit01314923815129
3Van Bastisch14923744529
4Hispohal 1148421115828
5De laffe Herders14725614123
6Karst Stukadoors13319506810
7Phoenix FC133010481239
8zvv de derde helft140014371210

Volg ons op facebook

Check onze promofilm die we een aantal jaren terug in de vorige sporthal (de Hispohal) hebben gemaakt.

Teams