STAND

 

Primaire competitie 19/20

PosClubPWDLFAPts
1café de Doornboom12921944529
2Van Bastisch12822654226
3Bfit01312813694325
4Hispohal 112642815022
5De laffe Herders11515463416
6Karst Stukadoors1130845619
7Phoenix FC1020840996
8zvv de derde helft12001232980

uitslagen

Resultaten

DatumMatchTijd/resultaten
zvv de derde helft vs Bfit013
café de Doornboom vs Hispohal 1
Karst Stukadoors vs Van Bastisch
zvv de derde helft vs De laffe Herders
café de Doornboom vs Van Bastisch
Phoenix FC vs Karst Stukadoors
Karst Stukadoors vs Hispohal 1
Phoenix FC vs Bfit013
zvv de derde helft vs café de Doornboom
Bfit013 vs Hispohal 1
De laffe Herders vs Van Bastisch
zvv de derde helft vs Karst Stukadoors
Phoenix FC vs café de Doornboom
De laffe Herders vs Hispohal 1
Bfit013 vs Van Bastisch
De laffe Herders vs Bfit013
zvv de derde helft vs Phoenix FC
Karst Stukadoors vs café de Doornboom
Hispohal 1 vs Van Bastisch
Hispohal 1 vs Phoenix FC
Van Bastisch vs zvv de derde helft
Bfit013 vs Karst Stukadoors
De laffe Herders vs café de Doornboom
De laffe Herders vs Karst Stukadoors
Hispohal 1 vs zvv de derde helft
Bfit013 vs café de Doornboom
Van Bastisch vs Phoenix FC
Van Bastisch vs Karst Stukadoors
Bfit013 vs zvv de derde helft
De laffe Herders vs Phoenix FC
Hispohal 1 vs café de Doornboom
Van Bastisch vs café de Doornboom
Hispohal 1 vs Karst Stukadoors
Bfit013 vs Phoenix FC
De laffe Herders vs zvv de derde helft
café de Doornboom vs zvv de derde helft
Karst Stukadoors vs Phoenix FC
Van Bastisch vs De laffe Herders
Hispohal 1 vs Bfit013
Van Bastisch vs Bfit013
Hispohal 1 vs De laffe Herders
café de Doornboom - FC Phoenix
Karst Stukadoors - zvv de derde helft
FC Phoenix - zvv de derde helft
café de Doornboom - Karst Stukadoors
van Bastisch - Hispohal 1
Bfit013 - de Laffe Herders

Volg ons op facebook

Check onze promofilm die we een aantal jaren terug in de vorige sporthal (de Hispohal) hebben gemaakt.

Teams

Onze sponsors

Team aanmelden

Wil jij ook samen met jou maten goals maken, vette acties laten zien, en de competitie aangaan? Meld jouw team dan snel aan en wie weet worden jullie de nieuwe zaalvoetbalkampioen van Hilvarenbeek.

Speler aanmelden

Team uitbreiding? Een vervanger aanmelden? Of misschien de reservelijst aanvullen? Meld hem dan snel aan zodat  hij de eerst volgende wedstrijd mee kan doen!

Contact

Mail ons