Plezier.
Sporten.
HZVB.

Kom zaalvoetballen in Hilvarenbeek

Wedstrijden & resultaten

DatumMatchTijd/resultaten

PROGRAMMA

 

STAND

 

Playoff1

PosClubPWDLFAPts
1Van Bastisch5320221226
2Bfit0134130201721
3Hispohal 14031101217
4café de Doornboom5023152617

 

Playoff2

PosClubPWDLFAPts
1De laffe Herders5212211322
2Karst Stukadoors5500281617
3Phoenix FC40048205
4zvv de derde helft411213214

 

STAND COMP.

 

Primaire competitie 19/20

PosClubPWDLFAPts
1café de Doornboom149321025730
2Bfit01314923815129
3Van Bastisch14923744529
4Hispohal 1148421115828
5De laffe Herders14725614123
6Karst Stukadoors13319506810
7Phoenix FC133010481239
8zvv de derde helft140014371210

uitslagen

Resultaten

DatumMatchTijd/resultaten
Karst Stukadoors vs Phoenix FC
De laffe Herders vs zvv de derde helft
Bfit013 vs Hispohal 1
Phoenix FC vs zvv de derde helft
Bfit013 vs Van Bastisch
café de Doornboom vs Hispohal 1
café de Doornboom vs Van Bastisch
Karst Stukadoors vs zvv de derde helft
De laffe Herders vs Phoenix FC
De laffe Herders vs Karst Stukadoors
Van Bastisch vs Hispohal 1
café de Doornboom vs Bfit013
Phoenix FC vs Karst Stukadoors
zvv de derde helft vs De laffe Herders
Hispohal 1 vs Bfit013
zvv de derde helft vs Phoenix FC
Van Bastisch vs Bfit013
Hispohal 1 vs café de Doornboom
Van Bastisch vs café de Doornboom
zvv de derde helft vs Karst Stukadoors
Phoenix FC vs De laffe Herders
Karst Stukadoors vs De laffe Herders
Hispohal 1 vs Van Bastisch
Bfit013 vs café de Doornboom

Volg ons op facebook

Check onze promofilm die we een aantal jaren terug in de vorige sporthal (de Hispohal) hebben gemaakt.

Teams

Onze sponsors

Team aanmelden

Wil jij ook samen met jou maten goals maken, vette acties laten zien, en de competitie aangaan? Meld jouw team dan snel aan en wie weet worden jullie de nieuwe zaalvoetbalkampioen van Hilvarenbeek.

Speler aanmelden

Team uitbreiding? Een vervanger aanmelden? Of misschien de reservelijst aanvullen? Meld hem dan snel aan zodat  hij de eerst volgende wedstrijd mee kan doen!

Contact

Mail ons