STAND

 

Playoff1

PosClubPWDLFAPts
1Van Bastisch3120111020
2Bfit0133030121218
3Hispohal 130309917
4café de Doornboom302191017

 

Playoff2

PosClubPWDLFAPts
1De laffe Herders411210816
2Karst Stukadoors440018914
3Phoenix FC30035145
4zvv de derde helft311111134

 

STAND COMP.

 

Primaire competitie 19/20

PosClubPWDLFAPts
1café de Doornboom149321025730
2Bfit01314923815129
3Van Bastisch14923744529
4Hispohal 1148421115828
5De laffe Herders14725614123
6Karst Stukadoors13319506810
7Phoenix FC133010481239
8zvv de derde helft140014371210

Volg ons op facebook

Check onze promofilm die we een aantal jaren terug in de vorige sporthal (de Hispohal) hebben gemaakt.

Teams

Onze sponsors

Team aanmelden

Wil jij ook samen met jou maten goals maken, vette acties laten zien, en de competitie aangaan? Meld jouw team dan snel aan en wie weet worden jullie de nieuwe zaalvoetbalkampioen van Hilvarenbeek.

Speler aanmelden

Team uitbreiding? Een vervanger aanmelden? Of misschien de reservelijst aanvullen? Meld hem dan snel aan zodat  hij de eerst volgende wedstrijd mee kan doen!

Contact

Mail ons