Plezier.
Sporten.
HZVB.

Kom zaalvoetballen in Hilvarenbeek

Wedstrijden & resultaten

DatumMatchTijd/resultaten
Phoenix FC vs De laffe Herders
zvv de derde helft vs Karst Stukadoors
Van Bastisch vs café de Doornboom
Hispohal 1 vs café de Doornboom
Van Bastisch vs Bfit013
zvv de derde helft vs Phoenix FC
Hispohal 1 vs Bfit013
zvv de derde helft vs De laffe Herders
Phoenix FC vs Karst Stukadoors
café de Doornboom vs Bfit013
Van Bastisch vs Hispohal 1
De laffe Herders vs Karst Stukadoors
De laffe Herders vs Phoenix FC
Karst Stukadoors vs zvv de derde helft
café de Doornboom vs Van Bastisch
café de Doornboom vs Hispohal 1
Bfit013 vs Van Bastisch
Phoenix FC vs zvv de derde helft
Bfit013 vs Hispohal 1
De laffe Herders vs zvv de derde helft
Karst Stukadoors vs Phoenix FC

PROGRAMMA

 

STAND

 

Playoff1

PosClubPWDLFAPts
1Bfit01300000015
1Van Bastisch00000015
1café de Doornboom00000015
4Hispohal 100000014

 

Playoff2

PosClubPWDLFAPts
1De laffe Herders00000012
2Karst Stukadoors0000005
2Phoenix FC0000005
4zvv de derde helft0000000

 

STAND COMP.

 

Primaire competitie 19/20

PosClubPWDLFAPts
1café de Doornboom149321025730
2Bfit01314923815129
3Van Bastisch14923744529
4Hispohal 1148421115828
5De laffe Herders14725614123
6Karst Stukadoors13319506810
7Phoenix FC133010481239
8zvv de derde helft140014371210

Volg ons op facebook

Check onze promofilm die we een aantal jaren terug in de vorige sporthal (de Hispohal) hebben gemaakt.

Teams

Onze sponsors

Team aanmelden

Wil jij ook samen met jou maten goals maken, vette acties laten zien, en de competitie aangaan? Meld jouw team dan snel aan en wie weet worden jullie de nieuwe zaalvoetbalkampioen van Hilvarenbeek.

Speler aanmelden

Team uitbreiding? Een vervanger aanmelden? Of misschien de reservelijst aanvullen? Meld hem dan snel aan zodat  hij de eerst volgende wedstrijd mee kan doen!

Contact

Mail ons